ЗВІТИПереглянути усi фото

Відвідування контактного зоопарку "Анімал парк" 16.05

Інша зграя. Граматика дерев, приятелі мої. Тут я розумію краще за все. Подих тротуару багато чого змінює. Легенду, місяць. Тиша. Вугілля качає головами Землі та лице бере воду у руки.

Читати далі
Переглянути усi фото

Відвідування державного музею іграшки 14.05

Ми запросили дітей зі Спеціальної школи-інтернат №11 для дітей з вадами зору з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу до державного музею іграшки.

Читати далі
Переглянути усi фото

Відвідування проекту «Місто професій» 12.05

Ігри, заняття мистецтвом, вивчення шкільних предметів, досвід роботи, що так багато розповідають про навколишній світ.

Читати далі
Переглянути усi фото

Лекція від Університету сучасних знань 25.04

24.04 дитина із Печерського центру соціальних служб, відвідала лекцію від лектора Боджі Вік в Університеті сучасних знань.

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Кицин дім" 27.04

27 квітня 160 дітей відвідало виставу "Кицин дім" у Київському муніципальному академічному театрі ляльок на лівому березі Дніпра.

  

Читати далі
Переглянути усi фото

Відвідування контактного зоопарку "Анімал парк" 25.04

24.04 Діти із спеціальної школи-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та цереблальним паралічами відвідали неймовірний контактний зоопарк Києва!

Читати далі
Переглянути усi фото

Відвідування лекції "Новітні технології" в Університеті сучасних знань 24.04

24.04 діти із Печерського центру соціальних служб, відвідали лекцію "Новітні технології" в Університеті сучасних знань.

Читати далі
Переглянути усi фото

Відвідування Київського Планетарію 23.04

23.04 15 дітей із спеціальної школи-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та цереблальним паралічами відвідали Київський Планетарій!

Читати далі
Переглянути усi фото

“Сестриця Оленка та братик Іванко” 10.04

10 квітня Спеціальна школа №12 Дарницького району для дітей міста Києва із порушеннями мовлення, запросила нас до власної школи! Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра приїхав із виставою "Сестриця Оленка та братик Іванко".

 

Читати далі
Переглянути усi фото

"Чому довгий ніс у слона" 06.04.2019

6 квітня у Київському муніципальному академічному театрі відбулась вистава «Чому довгий ніс у слона» для 160 дітей із соціальних центрів та інтернатів.

Читати далі
Переглянути усi фото

"Ілюзійне шоу для дітей та дорослих" 23.03.2019

Життя малечі може бути сповненим суму та незацікавленності. 23 березня ми запросили 160 діточок для перегляду ілюзійного шоу. Містерія фізичного світу та його правил повернули дітей або хоч трохи до життя. Зникаючі предмети доброчинно вплинули на дитячу увагу, занурюючи у світ того, як саме працює Всесвіт. Артисти цирку подарували дітям безліч яскравих посмішок.

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Лікар Айболить" 09.03.2019

Дітки страшенно бояться лікарів, а нашим діткам із соціальних центрів та шкіл-інтернатів потрібно набагато більше часу проводити у лікарнях. Ми запросили 160 дітей у Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі для перегляду вистави «Лікар Айболить» для того, щоб показати діткам якою чудовою особою є лікар та медичний персонал. Ця вистава вчить діток бути чутливими один до одного, доброзичливими та допомагає вірити у краще. Адже у світі є безліч чудових людей, які завжди раді прийти на допомогу.

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Алі-баба" 17.02.2019

Ми запросили 160 дітей доторкнутися до чарів та ароматів таємничого сходу. Одна з найпопулярніших історій була чудово втілена акторами та декораціями  на сцені Київського муніципального академичного театру ляльок на лівому березі...

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Принцеса на горошині" 7.02.2019

7 лютого у Київському муніципальному академічному театрі ляльок (вул. Миропільська,1) відбулась чудова вистава "Принцеса на горошині". Це дуалістична вистава, розуміння якої стежиться від зрозумілого незнання та до системного володіння ситуацією.

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Дюймовочка" 19.01.2019

Те, що ми робимо сьогодні, створює наше майбутнє. 19.01. ми, ГО "Театраліум", організували відвідування лялькової вистави "Дюймовочка", що відбулася у затишному та привітному Київському муніципальному академічному театрі ляльок.

Читати далі