ПРО НАС


 МЕТА

Дуже важливо у складному дитинстві, яке мають наші діточки, навчити малечу зацікавленості до оточуючого світу, мати безліч запитань та шукати відповіді на них. Театр має терапевтичну дію саме через свою багатошаровість. Театр є наче книгою із картинками, візуалізуючи слова, мораль та інтонацію. Дивлячись вистави, діти отримують навіть тактильний досвід, досвід можливостей вимови слів, інтонації, побудови діалогу. Декорації вчать про оточуючий світ, а герої наповнюють його чарівних історій. Театр розвиває уяву, показуючи приклади того, як може розвиватись історія. Тому наша мета – то культурний розвиток особливих дітей, терапевтична дія театру на діточок, а також розвиток та просування молодих театральних колективів, драматургів, композиторів.


МІСІЯ

Казки вчать дітей дружбі, розрізняти добро та зло, сміливим вчинкам, важливості особистого прикладу, відповідальності, повазі до оточуючого середовища, допомозі іншим, впевненості у власних діях. Лялька має терапевтичну дію, адже дитина має з нею найглибший зв'язок, ділячись негараздами та надіями. Лялька - не лише людської форми чи форми реальності. У дитячій емоційній уяві вона набуває безлічі значень, які дитина реалізує у повсякденні.

У майбутньому плануємо розширити репертуар театру та мистецтва.

Громадську організацію «Театраліум-ЮА» створено з метою поліпшення стану особливих дітей та їх реалізації у суспільстві. Ми маємо на меті навчити діточок приймати себе такими, якими вони є, довіряти світові, розуміти свої емоції та зовнішній світ, приймати участь у власному житті, працювати над розвитком власного слова, словника, думки. Театральні вистави та наша майбутня програма будуть сприяти тактильному розвитку дітей, розвитку внутрішнього голосу, відповідальності за власне життя та життя оточуючих, психологічній та емоційній стабільності.

Також, ГО «Театраліум-ЮА» створено з метою підтримки українського виконавчого мистецтва. 3адля підтримки, розвитку та просування молодих театральних колективів, драматургів, композиторів; популяризації театрального мистецтва серед населення м.Києва, держави та за межами України за допомогою щомісячних виступів на різноманітних майданчиках країни, за допомогою організації та проведення міжнародних театральних фестивалів, організації освітніх заходів у сфері просування творчих продуктів для молодих театральних діячів; через організацію конференцій, "круглих столів" на актуальні теми у сфері культури.


ДОКУМЕНТИ

ПОДЯКИ 

Наші реквізити

ПриватБанк

ЕДРПОУ 42560134

р/р 26002056144230

МФО 380775

 

Картка ПриватБанку

5169330516816482

Орел Яків Олегович

 МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

02099
вул. Бориспільска 7,
Київ, Україна.ЗВ'ЯЗОК З НАМИ


m.me/theatraliumua
(067) 327-60-97;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.