ПОДІЇ"Корпорація чудес" 25.05

Незвичайні фокуси завжди сповнюють дитячі серця неймовірним захватом! 25 травня, у день після Останнього Дзвоника, для святкування літа, ми запросили 160 дітей на перегляд фантастичного ілюзійного шоу.
Світ магії та чудес — саме те, що дивовижно описується у дитячих книжках.
Колись, у давні часи, чародії подорожували світом, розповідаючи людям історії країв. Їх оповіді були не тільки вербальними. Чародії також, для вираження думок, використовували магію. Перевтілення предметів, зникнення, розрізання, читання думок — усе це та набагато більше є вивченим матеріалом ілюзіоніста чи мага. Ці люди досконало володіють мовою фізичного світу, мовою предметів. А значить і мовою Космосу. Дивовижно, кінчиками пальців знати матерію фізичних правил!
Ілюзіоністи беруть своє коріння із давніх часів, адже комунікація за допомогою фізичних сил була властива шаманам. Взивання до істинної суті предмету, його внутрішньої енергії, працювало так само, як і телефони у сьогоденні. Це не фальш, адже якось ілюзіоністи і до сих пір будують власні трюки! Ці технології існують та передаються із покон віків.
Цирк — теж напрямок ілюзіону. Його було створено, як окремий вид комунікації думки багатовікової побудови світу. Поведінка — то наша спадщина. Духовна та психологічна, вона змінюється в залежності від культури у якій ми живемо.
Націлене на дарування посмішок, шоу ілюзії та цирк подарували безліч приємних спогадів нашим діточкам. Ковтання мотузки, трюки з голубами, собаками та морськими свинками — дітки будуть у захваті від незвичних дій наших менших друзів.