ЗВІТИПереглянути усi фото

“Сестриця Оленка та братик Іванко” 10.04

10 квітня Спеціальна школа №12 Дарницького району для дітей міста Києва із порушеннями мовлення, запросила нас до власної школи! Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра приїхав із виставою "Сестриця Оленка та братик Іванко".

 

Читати далі
Переглянути усi фото

"Чому довгий ніс у слона" 06.04.2019

6 квітня у Київському муніципальному академічному театрі відбулась вистава «Чому довгий ніс у слона» для 160 дітей із соціальних центрів та інтернатів.

Читати далі
Переглянути усi фото

"Ілюзійне шоу для дітей та дорослих" 23.03.2019

Життя малечі може бути сповненим суму та незацікавленності. 23 березня ми запросили 160 діточок для перегляду ілюзійного шоу. Містерія фізичного світу та його правил повернули дітей або хоч трохи до життя. Зникаючі предмети доброчинно вплинули на дитячу увагу, занурюючи у світ того, як саме працює Всесвіт. Артисти цирку подарували дітям безліч яскравих посмішок.

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Лікар Айболить" 09.03.2019

Дітки страшенно бояться лікарів, а нашим діткам із соціальних центрів та шкіл-інтернатів потрібно набагато більше часу проводити у лікарнях. Ми запросили 160 дітей у Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі для перегляду вистави «Лікар Айболить» для того, щоб показати діткам якою чудовою особою є лікар та медичний персонал. Ця вистава вчить діток бути чутливими один до одного, доброзичливими та допомагає вірити у краще. Адже у світі є безліч чудових людей, які завжди раді прийти на допомогу.

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Алі-баба" 17.02.2019

Ми запросили 160 дітей доторкнутися до чарів та ароматів таємничого сходу. Одна з найпопулярніших історій була чудово втілена акторами та декораціями  на сцені Київського муніципального академичного театру ляльок на лівому березі...

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Принцеса на горошині" 7.02.2019

7 лютого у Київському муніципальному академічному театрі ляльок (вул. Миропільська,1) відбулась чудова вистава "Принцеса на горошині". Це дуалістична вистава, розуміння якої стежиться від зрозумілого незнання та до системного володіння ситуацією.

Читати далі
Переглянути усi фото

Вистава "Дюймовочка" 19.01.2019

Те, що ми робимо сьогодні, створює наше майбутнє. 19.01. ми, ГО "Театраліум", організували відвідування лялькової вистави "Дюймовочка", що відбулася у затишному та привітному Київському муніципальному академічному театрі ляльок.

Читати далі
Переглянути усi фото

Новорічна казка "Снігова королева" 27.12.2018

Ось і закінчився 2018 рік!

27 грудня відбувся наш перший Новорічний захід для дітей у Київському муніципальному театрі ляльок на лівому березі Дніпра. Вистава "Снігова Королева". До свята були запрошені діти з Київського міського центру реабілітації для дітей з інвалідністю,

Спеціального навчально-виховного комплексу "МРІЯ"...

Читати далі