ЗВІТИВистава "Дюймовочка" 19.01.2019

Те, що ми робимо сьогодні, створює наше майбутнє. 19.01. ми, ГО "Театраліум", організували відвідування лялькової вистави "Дюймовочка" вихованцями з Голосіївського та Деснянського районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, з Київського міського центру реабілітації для дітей з інвалідністю, з Спеціального навчально-виховного комплексу "Мрія" та зі Спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 11.
Вистава відбулася у затишному та привітному Київському муніципальному академічному театрі ляльок. Професіоналізм акторів та працівників закладу був спрямований на створення легкої та творчої, але й також по-домашньому комфортної атмосфери. Для дітей з особливими потребами це дуже важливо.
Ми вивчаємо явище терапевтичного впливу театральних вистав на дітей з ускладненою соціалізацію. Кожного разу ми все більш впевнюємось у дієвості театрального методу. Ось позитивні результати наших спостережень: діти стають більш спокійними, задоволеними, їм легше сприймати навколишнє оточення, вони більш цікавляться творчістю, спілкуванням та світом взагалі. У них виникають потреби ділитися враженнями, емоціями, думками, які виникають під час перегляду вистави. То ж ми наполегливо радимо всім причетним активно користуватися цим цілковито природнім та простим способом занурення у життя для тих, хто потребує особливої уваги та допомоги.
Виражаємо велику подяку благодійникам, які зробили ці заходи можливими.
1) 30 квитків - Київський міський центр реабілітації для дітей з інвалідністю. 
2) 30 квитків - Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №11
3) 30 квитків - Деснянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. 
4) 20 квитків - Спеціальний навчально-виховний комплекс "Мрія". 
5) 50 квитків - Голосіївський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.