Коли ми проводили новорічний захід “Снігова Королева”, то помітили чарівну річ – під час та після вистави аутистичні діти, діти з порушеннями нервової системи та концентрації уваги поводилися більш вільно та впевнено, щиро висловлювали свої емоції і швидше долали складності у спілкуванні! Позитивний вплив театральної вистави на особливих дітей важко переоцінити. Як правило, їм дуже складно зосередитися та витримати будь-яку взаємодію до кінця, і лялькова вистава - це магічне дійство, що має такий терапевтичний ефект!
То ж ми вирішили не зупинятися на досягнутому та організувати для дітей виставу за казкою “Дюймовочка” на 19.01.19. Ця світла історія про кохання та дружбу допоможе особливим дітям відкритися світові, на деякий час зануритися у казку і переживати емоції разом з її персонажами, відчути щирість, добро людей та повірити у дива!
Працівники ГО “Театраліум” та Академічного лялькового театру разом готують цей захід та екскурсію за лаштунки. Минулого разу ми надихнулися вдячними та щасливими дитячими личками і тепер запрошуємо Вас взяти участь у повторенні цього дива. Стати Чарівником, який створює дива, дуже просто - треба лише захотіти! Бюджет заходу скалдає 10100 гривень.


Громадську організацію "Театраліум-ЮА створено з метою підтримки українського виконавчого мистецтва. Задля підтримки, розвитку та просування молодих театральних колективів, драматургів, композиторів; популярізації театрального мистецтва серед населення м.Києва, держави та за межами України за допомогою щомісячних виступів на різноманітних майданчиках країни, за допомогою організації та проведення міжнародних театральних фестивалів, організації освітніх заходів у сфері просування творчих продуктів для молодих театральних діячів; через організацію конференцій, "круглих столів" на актуальні теми у сфері культури.


Планові проекти
  1. Вистава "Дюймовочка" 19.01 у ляльковову театрі на лівому березі (популярізація лялькового театру для дітей)
  2. Організація та проведення круглого столу на актуальні теми для діячів сучасного театрального мистецтва навесні 2019 р.
  3. Організація та проведення фестивалю для молодих театральних колективів за участю міжнародних критиків та оглядачів у червні 2019 р. (місце проведення - Мала опера, вул. Дегтярівська, 5)
Партнери
ДОКУМЕНТИ