Неперевершені фокуси заставлять малечу дивуватись оточуючому світові. Це так важливо, адже кількість можливих питань про те, як створено наш світ – необмежена! Фокуси та ілюзійні шоу сприяють покращенню уваги, розвитку уяви та повертають малечу до зацікавленості життям. Оточуючі нас буденні речі більше ніколи не будуть звичними, адже нашу уяву про їх фізичну форму буде змінено, завдяки тому, як саме працює невідомий світ предметів.

У шоу приймуть участь лауреат та дипломант багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів ілюзіоніст Василь Антоня, артисти цирку «Сюрприз», а також перед святом дітей будуть зустрічати казкові герої.

Ми маємо на меті подарувати дитині магію та зацікавити її тим, як працює наш Всесвіт. Знімаючи з предметів правила фізичного світу, у які вони одягнені, дитяча уява відкриється до дивовижних питань. Діти стануть більш тактильними, зацікавленими в оточуючому їх середовищі, з жагою до знань.

Загальна потреба для організацій заходу становить 25000 грн.

Громадську організацію "Театраліум-ЮА" створено з метою підтримки українського виконавчого мистецтва. Задля підтримки, розвитку та просування молодих театральних колективів, драматургів, композиторів; популярізації театрального мистецтва серед населення м.Києва, держави та за межами України за допомогою щомісячних виступів на різноманітних майданчиках країни, за допомогою організації та проведення міжнародних театральних фестивалів, організації освітніх заходів у сфері просування творчих продуктів для молодих театральних діячів; через організацію конференцій, "круглих столів" на актуальні теми у сфері культури.

Планові проекти

  1. "Ілюзійне шоу для дітей та дорослих" 23.03 у Київському муніципальному академічному театрі ляльок на лівому березі Дніпра
  2. Організація та проведення круглого столу на актуальні теми для діячів сучасного театрального мистецтва навесні 2019 р.
  3. Організація та проведення фестивалю для молодих театральних колективів за участю міжнародних критиків та оглядачів у червні 2019 р. (місце проведення - Мала опера, вул. Дегтярівська, 5)

Партнери