Дуже важливо саме у дитинстві вселити віру в добро та навчити малечу знаходити диво у своєму повсякденному оточенні. Досвід багатьох поколінь наших предків знаходиться у казках - це зрозумілий та зручний спосіб в яскравій формі життєвого досвіду та культурного надбання. Добре відома кожній дитині та дорослому казка Корнія Чуковського вчить бути добрими, чуйними,справедливими та сміливими. Вистава «Лікар Айболить», яка відбудеться 9 березня у київському муніципальному академічному театрі ляльок на лівому березі ляльок. допоможе особливим дітям відкритися світові, на деякий час зануритися у театральне дійство і переживати
емоції разом її персонажами, відчути щирість, добро людей та повірити у дива!

Загальна потреба для організації заходів становить 10100 грн.


Громадську організацію "Театраліум-ЮА створено з метою підтримки українського виконавчого мистецтва. Задля підтримки, розвитку та просування молодих театральних колективів, драматургів, композиторів; популярізації театрального мистецтва серед населення м.Києва, держави та за межами України за допомогою щомісячних виступів на різноманітних майданчиках країни, за допомогою організації та проведення міжнародних театральних фестивалів, організації освітніх заходів у сфері просування творчих продуктів для молодих театральних діячів; через організацію конференцій, "круглих столів" на актуальні теми у сфері культури.

Планові проекти

  1. Вистава "Лікар Айболить" 9.03 у Київському муніципальному академічному театрі ляльок на лівому березі Дніпра
  2. Організація та проведення круглого столу на актуальні теми для діячів сучасного театрального мистецтва навесні 2019 р.
  3. Організація та проведення фестивалю для молодих театральних колективів за участю міжнародних критиків та оглядачів у червні 2019 р. (місце проведення - Мала опера, вул. Дегтярівська, 5)

Партнери